Címlap Hírek Tisztelt Földhasználók!

Tisztelt Földhasználók!

A Lőrinci Polgármesteri Hivatal értesíti a földhasználókat, hogy Lőrinci Város Önkormányzata a 90/2021. (III.9.) számú polgármesteri határozatával, valamint a 9/2021. (III.9.) számú polgármesteri rendeletével döntött a mezei őrszolgálat működtetésének és 2021. január 1. napjától a mezőőri járulékfizetési kötelezettség megszűntetéséről. A hivatkozott rendelet értelmében a földhasználókat nem terheli fizetési kötelezettség 2021. évre, így a Polgármesteri Hivatal által korábban kiközölt 2021. március 15-ig és szeptember 15-ig esedékes járulékokat nem kell megfizetniük a földhasználóknak.  

Tájékoztatjuk azon földhasználókat, akik fizetési kötelezettségüket 2021. évben már teljesítették, hogy a befizetett járulék összegét visszaigényelhetik az önkormányzat által rendszeresített nyomtatványon, mely a www.lorinci.hu  weboldalról letölthető Illetve hivatali kapu igénybevételére kötelezett ügyfelek esetén az ügyfélkapus bejelentkezéssel az E-Önkormányzat Portálon (https://ohp-20.asp.lgov.hu/nyitolap) megtalálható űrlap kitöltésével. Kérdés esetén Lőrinci Város Önkormányzat adócsoportjának munkatársai ügyfélfogadási időben készséggel állnak rendelkezésére.

 

Lőrinci Polgármesteri Hivatal


Napelemes rendszer kialakítása

Lőrinci városban

PRAXISKÖZÖSSÉG LÉTREHOZÁSA A SELYPI MEDENCÉBEN

 

HELYI IDENTITÁS ÉS KOHÉZIÓ ERŐSÍTÉSE

A Lőrinci Napsugár Óvoda és Bölcsőde

Rákóczi utcai óvodai telephelyének

Infrastrukturális fejlesztése

Zöldelő városunk I.

Zöldelő városunk II.

Közösségi piac épület korszerűsítése,

fedett és nyitott piactér építése Lőrinciben

Szociális ellátó- és Gyermekjóléti Intézmény

energetikai korszerűsítése Lőrinciben

Lőrinci Városi Könyvtár és Művelődési Ház

Projektek

Ki olvas minket

Oldalainkat 22 vendég böngészi
mystat