Címlap Hírek Heves Megyei Vízmű Zrt. tájékoztatása

Heves Megyei Vízmű Zrt. tájékoztatása

Tisztelt Lőrinci Felhasználóink!

 

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a Heves Megyei Vízmű Zrt. tekintettel a kialakult járványügyi veszélyhelyzetre – az Önök és dolgozóink védelme érdekében – a személyes vízmérő leolvasást ideiglenesen szünetelteti, így a Lőrinciben május hónapban esedékes éves leolvasást sem tudjuk biztonsági okokból elvégezni.

Az éves elszámolás pontossága érdekében kérjük, hogyha van rá lehetőségük, az aktuális mérőállást, fotó csatolásával az alábbi csatornákon keresztülküldjék meg a hónap utolsó napjáig. A mérőállás fotóval történő bejelentésére lehetőség van honlapunkon (www.hmvizmurt.hu) vagy az erre szolgáló e-mail címünkön ( Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. ). Kérjük, éljenek ezzel a lehetőséggel!

Együttműködésüket köszönjük!

Hatvan, 2020.04.30.

                                                                                                         

                                                                                      Heves Megyei Vízmű Zrt.


Napelemes rendszer kialakítása

Lőrinci városban

PRAXISKÖZÖSSÉG LÉTREHOZÁSA A SELYPI MEDENCÉBEN

 

A Lőrinci Napsugár Óvoda és Bölcsőde

Rákóczi utcai óvodai telephelyének

Infrastrukturális fejlesztése

Zöldelő városunk I.

Zöldelő városunk II.

Közösségi piac épület korszerűsítése,

fedett és nyitott piactér építése Lőrinciben

Szociális ellátó- és Gyermekjóléti Intézmény

energetikai korszerűsítése Lőrinciben

Lőrinci Városi Könyvtár

Projektek

Ki olvas minket

Oldalainkat 12 vendég böngészi
mystat