Címlap Hírek Tisztelt Lőrinci Lakosok!

Tisztelt Lőrinci Lakosok!

Városunk külterületén, egyre több helyen található illegálisan elhelyezett, lepakolt a környezetbe nem illő anyag (hulladék, bontási anyag, építési törmelék, gépjármű alkatrész, használt gumiköpeny stb.). Önkormányzatunk az évek során több alkalommal megszervezte ezek összegyűjtését, elszállítását. Városunkban havonta egy alkalommal ingyen elszállítják a  zöldhulladékot, lomtalanítás, elektromos-, és gumiköpeny hulladék gyűjtés évente egy alkalommal van, a hulladék telepen negyed évente ingyen átvesznek egy köbméter hulladékot.

Ezek ellenére szaporodik az illegálisan lerakott szemét városunk külterületi földjein.

A két fő mezőőri szolgálatot ellátó személy folyamatos ellenőrzést végez, tettenérés esetén az illetővel szemben szabálysértési eljárást indítunk, ami természetesen pénzbírsággal is jár.

Tisztelt Lőrinci lakosok abban kérnénk a segítségüket, hogy amennyiben tudomásukra jut, hogy ki helyezte el a hulladékot értesítsék a mezőőröket, polgárőröket, rendőröket, hogy megtudjuk akadályozni, vagy legalább csökkenteni tudjuk környezetünk szennyezését.

Lőrinci Város Önkormányzata


Napelemes rendszer kialakítása

Lőrinci városban

PRAXISKÖZÖSSÉG LÉTREHOZÁSA A SELYPI MEDENCÉBEN

 

A Lőrinci Napsugár Óvoda és Bölcsőde

Rákóczi utcai óvodai telephelyének

Infrastrukturális fejlesztése

Zöldelő városunk I.

Zöldelő városunk II.

Közösségi piac épület korszerűsítése,

fedett és nyitott piactér építése Lőrinciben

Szociális ellátó- és Gyermekjóléti Intézmény

energetikai korszerűsítése Lőrinciben

Lőrinci Városi Könyvtár

Projektek

Ki olvas minket

Oldalainkat 36 vendég böngészi
mystat