Címlap Hírek Tisztelt Lakosság!

Tisztelt Lakosság!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy sajnálatos módon Lőrinci Városában augusztus 22-re virradóra, vélhetően a szerda éjszakai órákban a kegyeleti park kandeláberei és padjai vandalizmus áldozataivá váltak. A kültéri világító lámpák buráit mind betörték, egyet oszlopostul kidöntöttek. A park padjait szintén megrongálták és szanaszéjjel hordták a parkban, eredeti helyükről kiemelve azokat. A térfigyelő kamerarendszer felvételei alapján fiatalok csoportosan követhették el ezeket a cselekményeket.

Önkormányzatunk a mai napon feljelentést tett közvagyon megrongálása és jelentős, közel 0.5 M Forintos anyagi kár okozása miatt.

Az események hatására a még ép padokat önkormányzatunk a kegyeleti parkból egyelőre beszedi és határozatlan ideig nem helyez ki helyette újakat. Sajnos nem az első eset volt a közelmúltban, hogy Lőrinciben a kegyeleti park eszközei, szobrai, műtárgyai vandalizmus áldozatává válnak !

Bízunk benne, hogy a tetteseket a nyomozóhatóság kézre keríti és felelni fognak a tetteik következményeiért.

 

Lőrinci Város Önkormányzata


Napelemes rendszer kialakítása

Lőrinci városban

PRAXISKÖZÖSSÉG LÉTREHOZÁSA A SELYPI MEDENCÉBEN

 

A Lőrinci Napsugár Óvoda és Bölcsőde

Rákóczi utcai óvodai telephelyének

Infrastrukturális fejlesztése

Zöldelő városunk I.

Zöldelő városunk II.

Közösségi piac épület korszerűsítése,

fedett és nyitott piactér építése Lőrinciben

Szociális ellátó- és Gyermekjóléti Intézmény

energetikai korszerűsítése Lőrinciben

Lőrinci Városi Könyvtár

Projektek

Ki olvas minket

Oldalainkat 11 vendég böngészi
mystat