Címlap Hírek Jegyzőt választottak Lőrinciben

Jegyzőt választottak Lőrinciben

 

Szerdán délután Lőrinci Város Önkormányzata rendkívüli képviselő-testületi ülésen döntött arról, hogy a település eddigi aljegyzőjét, Pammerné Gaál Ágnest bízza meg a jegyzői feladatok ellátásával. A jegyző asszony kinevezése 2011. január 27-től határozatlan időre szól.

 

Pammerné Gaál Ágnes a korábban közös megegyezéssel távozó dr. Domaniczky Endrét követi a hivatalvezetői székben, hiszen a decemberben megválasztott dr. Budaházy Gábor januárban úgy döntött, hogy mégsem vállalja a jegyzői teendők ellátását.

Napelemes rendszer kialakítása

Lőrinci városban

PRAXISKÖZÖSSÉG LÉTREHOZÁSA A SELYPI MEDENCÉBEN

 

HELYI IDENTITÁS ÉS KOHÉZIÓ ERŐSÍTÉSE

A Lőrinci Napsugár Óvoda és Bölcsőde

Rákóczi utcai óvodai telephelyének

Infrastrukturális fejlesztése

Zöldelő városunk I.

Zöldelő városunk II.

Közösségi piac épület korszerűsítése,

fedett és nyitott piactér építése Lőrinciben

Szociális ellátó- és Gyermekjóléti Intézmény

energetikai korszerűsítése Lőrinciben

Lőrinci Városi Könyvtár és Művelődési Ház

Projektek

Ki olvas minket

Oldalainkat 915 vendég böngészi
mystat