Címlap Hírek Tájékoztató a Lőrinci Televízió újraindításáról

Tájékoztató a Lőrinci Televízió újraindításáról

Lőrinci Város Önkormányzata Képviselő-testületének 229/2010. (XII. 16.) önkormányzati határozatában úgy döntött, hogy a Lőrinci Városi Televíziót újraindítja, az archiválás feltételeinek megteremtését biztosítja, továbbá megvizsgálja az új médiatörvénnyel összhangban álló továbbműködtetés lehetőségeit.

A testület fenti határozatában megbízta Tari Ottó főszerkesztőt, valamint Papp Hajnalkát a Lőrinci Városi Kulturális, Sportintézmény és Könyvtár mb. intézményvezetőjét, hogy a határozatnak és az eltelt időszaknak megfelelően  dolgozzák ki a televízió további működésével kapcsolatos tervezetet, valamint járjanak el a Médiahatóságnál a televízió műsorszolgáltatási engedélyének módosítása ügyében.

A módosítást az intézményvezető az önkormányzati határozatnak megfelelően benyújtotta, így az újraindítás a médiahatóság döntésétől függ.

Napelemes rendszer kialakítása

Lőrinci városban

PRAXISKÖZÖSSÉG LÉTREHOZÁSA A SELYPI MEDENCÉBEN

 

HELYI IDENTITÁS ÉS KOHÉZIÓ ERŐSÍTÉSE

A Lőrinci Napsugár Óvoda és Bölcsőde

Rákóczi utcai óvodai telephelyének

Infrastrukturális fejlesztése

Zöldelő városunk I.

Zöldelő városunk II.

Közösségi piac épület korszerűsítése,

fedett és nyitott piactér építése Lőrinciben

Szociális ellátó- és Gyermekjóléti Intézmény

energetikai korszerűsítése Lőrinciben

Lőrinci Városi Könyvtár és Művelődési Ház

Projektek

Ki olvas minket

Oldalainkat 378 vendég böngészi
mystat