Címlap Hírek Tájékoztatás

Tájékoztatás

Ezúton tájékoztatjuk a Tisztelt Lakosságot, hogy a BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság Gazdasági Ellátó Központ (Kéményseprő- Ipari Tevékenységet Ellátó Igazgatóhelyettesi Szervezet) a 2023-as évre is elkészítette Heves megyei kéményseprői társasházi sormunkatervet. A tájékoztatás szerint településünkön esedékes felülvizsgálatokat az alábbi idősávban végzik:

 

Lőrinciben  2023. május 02.- június 30.-ig

 

Tájékoztatjuk Önöket továbbá, hogy a sormunka ütemtervével, és a tevékenység ellátásával kapcsolatos minden további részletes információ a szervezet lakossági honlapján: kemenysepres.katasztrofavedelem.hu weboldalon elérhető.

 

Megértésüket köszönjük!

Lőrinci Polgármesteri Hivatal


Napelemes rendszer kialakítása

Lőrinci városban

PRAXISKÖZÖSSÉG LÉTREHOZÁSA A SELYPI MEDENCÉBEN

 

HELYI IDENTITÁS ÉS KOHÉZIÓ ERŐSÍTÉSE

A Lőrinci Napsugár Óvoda és Bölcsőde

Rákóczi utcai óvodai telephelyének

Infrastrukturális fejlesztése

Zöldelő városunk I.

Zöldelő városunk II.

Közösségi piac épület korszerűsítése,

fedett és nyitott piactér építése Lőrinciben

Szociális ellátó- és Gyermekjóléti Intézmény

energetikai korszerűsítése Lőrinciben

Lőrinci Városi Könyvtár és Művelődési Ház

Projektek

Ki olvas minket

Oldalainkat 19 vendég böngészi
mystat