Címlap Hírek Tisztelt Lőrinci Lakosok!

Tisztelt Lőrinci Lakosok!

        Tájékoztatjuk a Tisztelt Lőrinci Lakosokat, hogy 2021. november 08. napjától az étkezési és gondozási térítési díjakat a díjfizetésre kötelezettek a Polgármesteri Hivatal által rendelkezésre bocsájtott számla alapján, kizárólag postai készpénzátutalási megbízással (csekken), pénzintézetek közötti utalással, vagy Lőrinci Város Önkormányzatának számlavezető pénzintézeténél, az OTP Bank Nyrt. Lőrinci Szabadság téri fióktelephelyén, személyes befizetéssel teljesíthetik Lőrinci Város Önkormányzata részére a 11739078-15729150-00000000 számlaszámra, a Lőrinci Napsugár Óvoda és Bölcsőde részére pedig a 11739078-15382465 számlaszámra.A befizetések teljesítése során a közlemény rovatban kérjük szíveskedjenek feltüntetni a befizetendő számla sorszámát.

   

                                                                                          Lőrinci Polgármesteri Hivatal


Napelemes rendszer kialakítása

Lőrinci városban

PRAXISKÖZÖSSÉG LÉTREHOZÁSA A SELYPI MEDENCÉBEN

 

HELYI IDENTITÁS ÉS KOHÉZIÓ ERŐSÍTÉSE

A Lőrinci Napsugár Óvoda és Bölcsőde

Rákóczi utcai óvodai telephelyének

Infrastrukturális fejlesztése

Zöldelő városunk I.

Zöldelő városunk II.

Közösségi piac épület korszerűsítése,

fedett és nyitott piactér építése Lőrinciben

Szociális ellátó- és Gyermekjóléti Intézmény

energetikai korszerűsítése Lőrinciben

Lőrinci Városi Könyvtár és Művelődési Ház

Projektek

Ki olvas minket

Oldalainkat 1042 vendég böngészi
mystat