Címlap Hírek Tisztelt Erőműi Lakosok!

Tisztelt Erőműi Lakosok!

Önkormányzatunk dolgozói az Erőműi lakótelepen az eddig felgyülemlett zöldhulladékot összegyűjtik és elszállítják. Ezt a munkát rendszeresen és folyamatosan végzik. Kérjük, hogy az Önkormányzat dolgozói által megtisztított területekre zöld- és egyéb hulladékot a továbbiakban ne helyezzenek el.

A későbbiekben az Önök által összegyűjtött zöldhulladékot (levelek, gallyak) szíveskedjenek műanyag zsákokba gyűjteni, és a december 4-i (szombati) házhoz menő zöldhulladék-gyűjtés és szállítás napján a hulladéktárolók mellé helyezzék ki. Az így kihelyezett zöldhulladékot a Szelektív Nonprofit Kft. térítésmentesen elszállítja.
Egyéb hulladék (építési törmelék, ruhák, bútor) elszállításáról egyénileg szíveskedjenek gondoskodni, ne helyezzék ki, és ne tárolják közterületen. Veszélyes hulladék kihelyezését a lakóközösség megóvása érdekében kerüljék.
Felhívásunk célja a lakótelep területének, a lakók közvetlen környezetének megóvása, kellemesebbé tétele.

 

Lőrinci Polgármesteri Hivatal

 


Napelemes rendszer kialakítása

Lőrinci városban

PRAXISKÖZÖSSÉG LÉTREHOZÁSA A SELYPI MEDENCÉBEN

 

HELYI IDENTITÁS ÉS KOHÉZIÓ ERŐSÍTÉSE

A Lőrinci Napsugár Óvoda és Bölcsőde

Rákóczi utcai óvodai telephelyének

Infrastrukturális fejlesztése

Zöldelő városunk I.

Zöldelő városunk II.

Közösségi piac épület korszerűsítése,

fedett és nyitott piactér építése Lőrinciben

Szociális ellátó- és Gyermekjóléti Intézmény

energetikai korszerűsítése Lőrinciben

Lőrinci Városi Könyvtár és Művelődési Ház

Projektek

Ki olvas minket

Oldalainkat 15 vendég böngészi
mystat